Performancing Metrics

 

Ratujmy wspomnienia! Twórzmy wspólnie bazę grobów opuszczonych.
Podjęliśmy się zadania inwentaryzacji grobów zniszczonych i przeznaczonych do likwidacji. W związku z ogromem polskich nekropolii postanowiliśmy zwrócić się do Państwa z apelem o pomoc. Prosimy o sporządzenie i przesłanie dokumentacji fotograficznej nagrobków.
Wspólnie ratujmy wspomnienia o tych, o których nie ma kto pamiętać!

Zbliża się okres zaduszny. Tradycyjnie wielu z nas, bez względu na wiarę i światopogląd, odwiedzi groby swoich bliskich, przyjaciół czy znajomych, by zapalić znicz, zmówić modlitwę, a na pewno wspomnieć tych, którzy już odeszli.

Często będziemy mijać groby, których od dawna już nikt nie odwiedza i nie wspomina. Ich groby nie mają oznak zadbania, a świecę czy kwiat składają osoby przypadkowe. Przy malejących wolnych miejscach na cmentarzach groby te przeznaczane do likwidacji. Dlatego podjęliśmy akcję ratowania pamięci o Tych, którzy już nie ma między nami, a miejscu ich ostatniego spoczynku grozi zapomnienie.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w identyfikacji tych miejsc.

Podczas wizyty na Państwa cmentarzach uprzejmie prosimy o wykonanie zdjęcia grobu (w szczególności epitafium) zniszczongo lub przewidzianego do likwidacji i przesłania fotografii na poniższy dowolny adresy:
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- MMS: +48 604 514 545
- fb: www.facebook.pl/cmentarze24

Prosimy w opisie o podanie nazwy cmentarza i przybliżonej lokalizacji grobu. Tak zebrane dane zostaną umieszczone w ogólnopolskiej wyszukiwarce pochowanych: www.ksiegazmarlych24.pl

Liczymy na Państwa uprzejmość. Ratujmy wspomnienia!
Ostatnio zmieniany sobota, 17 kwiecień 2021 15:57

Nowości na e-mail

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie?
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…