Pomiń nawigację
|NETcmentarz STANDARD| w. 2011
ksiegazmarlych24.pl
Cmentarz Parafii Rzymskokatolickiej Świętej Rodziny
... oni czekają, my pamiętamy ...
POCZĄTEK
ZARZĄDCA
PARAFIA
OGŁOSZENIA
WYKAZ POCHOWANYCH
MAPA
WYSZUKIWARKA
HISTORIA
GALERIA
drukuj
« powrót
Cmentarz Rzymskokatolickiej Parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu
WYKAZ POCHOWANYCH - Pole 10
STATYSTYKI
Stan na dzień 15.12.2010r.
Pole liczy
370
pochowanych.
Nr grobu
Nazwisko
Imię
Data urodzenia
Data zgonu
P10_R12_Nr9
Aksak
Ignacy
1914
01.11.1987
P10_R8_Nr7_Nr7a
Augustyn
Janina
1924
30.12.1989
P10_R8_Nr7_Nr7a
Augustyn
Karolina
1899
16.02.1987
P10_R5_Nr10_Nr10a
Baczyńscy
Mikołaj
1903
17.03.1989
P10_R5_Nr10_Nr10a
Baczyńscy
Paulina
1923
11.10.1986
P10_R10_Nr24
Baran
Julian
1924
04.08.1987
P10_R15_Nr2
Baranek
Irena
1912
28.02.1994
P10_R15_Nr2
Baranek
Stanisław
1908
23.08.1996
P10_R9_Nr10_Nr11
Baranowscy
Barbara
1922
28.04.1995
P10_R9_Nr10_Nr11
Baranowscy
Bolesław
1922
09.04.1987
P10_R12_Nr13_Nr13a
Bartoszewicz
Mikołaj
1916
26.10.1987
P10_R12_Nr13_Nr13a
Bartoszewicz
Zofia
1916
20.06.1990
P10_R1_Nr10
Bartyś
Janusz
1933
2003
P10_R1_Nr13
Barzak
Julian
1930
15.03.2003
P10_R1_Nr13
Barzak
Teresa
1929
14.09.2004
P10_R1_Nr12
Baszkiewicz
Aleksandra
1881
1963
P10_R7_Nr6
Białek
Kazimierz
1924
01.01.1987
P10_R4_Nr5
Bidzińska
Irena
P10_R3_Nr18
Biegasiewicz
Marian
1925
08.09.1986
P10_R13_Nr20
Bielak
Jadwiga
1912
29.12.1987
P10_R5_Nr13
Bielaniewicz
Lucyna
1895
1986
P10_R4_Nr14
Binas
Michał
1912
04.10.1986
P10_R2_Nr3
Bojanowscy
Edmund
1922
03.06.1986
P10_R2_Nr3
Bojanowscy
Edmund
1952
07.11.1998
P10_R2_Nr3
Bojanowscy
Jadwiga
1929
15.09.1998
P10_R10_Nr14_Nr14a
Borowska
Leokadia
1914
16.06.1987
P10_R10_Nr14_Nr14a
Borowska
Leon
1916
09.09.2002
P10_R4_Nr11
Budnicka
Stanisława
1923
26.09.1986
P10_R4_Nr12
Budnicki
Jan
1924
15.08.1989
P10_R7_Nr21_Nr21a
Bzowscy
Franciszek
1910
21.10.1988
P10_R7_Nr21_Nr21a
Bzowscy
Julia
1914
05.02.1987
P10_R13_Nr7
Cetler
Maria
1906
1987
P10_R11_Nr6_Nr6a
Cetnarowski
Józef
Stefan
1923
P10_R12_Nr15
Choroszy
Oktawian
1924
31.10.1987
P10_R2_Nr17
Chorzępa-Bryl
Wanda
1940
1986
P10_R11_Nr21
Chruściel
Ryszard
1952
30.09.1987
P10_R6_Nr5
Chudzik
Bronisława
1911
1987
P10_R9_Nr1
Chętnik
Jan
1939
24.09.1988
P10_R13_Nr8
Ciechanowicz
Adam
1907
19.11.1987
P10_R12_Nr7
Ciesielska
Jadwiga
1908
02.03.1990
P10_R12_Nr8
Ciesielski
Władysław
1900
02.11.1987
P10_R12_Nr4
Czarnieccy
Marian
1911
03.12.1987
P10_R12_Nr4
Czarnieccy
Zofia
1921
24.03.1994
P10_R11_Nr16
Czebreszuk
Helena
1922
17.04.1998
P10_R11_Nr16
Czebreszuk
Marcin
1906
10.09.1987
P10_R12_Nr22
Czupryna
Leon
1923
18.10.1987
P10_R7_Nr4
Czuryk
Władysław
1906
25.03.1987
P10_R12_Nr1_Nr1a
Derkacz
Alicja
1929
24.12.1991
P10_R12_Nr1_Nr1a
Derkacz
Bożena
1950
01.01.1988
P10_R12_Nr1_Nr1a
Derkacz
Michał
1922
10.10.1989
P10_R2_Nr5_Nr5a
Domańscy
Julia
1906
31.08.1990
P10_R2_Nr5_Nr5a
Domańscy
Władysław
1901
27.05.1986
P10_R5_Nr17
Drabińscy
Janina
1900
17.01.1988
P10_R5_Nr17
Drabińscy
Władysław
1901
15.11.1986
P10_R8_Nr2
Drozdowski
Stanisław
1910
01.09.2002
P10_R12_Nr20
Duchiewicz
Józef
1910
07.10.1987
P10_R4_Nr10_Nr10a
Dudek
Józef
1914
25.09.1986
P10_R5_Nr3
Dudek
Kazimierz
1920
21.12.1986
P10_R4_Nr10_Nr10a
Dudek
Zbigniew
1947
30.03.1993
P10_R4_Nr10_Nr10a
Dudek
Zofia
1907
18.12.1999
P10_R1_Nr16
Dudzińska
Agnieszka
1972
01.08.2004
P10_R2_Nr7
Dybek
Walerian
1921
07.06.1986
P10_R1_Nr5
Dzieniakowska
Zenobia
1927
25.09.2002
P10_R13_Nr24
Dziura
Maria
1921
06.09.1995
P10_R13_Nr24
Dziura
Zdzisław
1921
24.02.1991
P10_R6_Nr12
Dzwonek
Tadeusz
1927
25.12.1986
P10_R15_Nr7
Dąbrowska
Zofia
1925
21.03.1993
P10_R7_Nr19
Fabis
Irena
1910
30.10.1987
P10_R8_Nr3
Fall
Tiena
1937
1987
P10_R15_Nr11
Foltyńska
Helena
1931
25.01.1988
P10_R15_Nr1
Furdyna
Krystyna
1923
10.05.1987
P10_R6_Nr18
Gach
Stefania
1905
15.12.1986
P10_R7_Nr14
Gałęscy
Bronisław
1920
13.01.1987
P10_R7_Nr14
Gałęscy
Janina
1925
19.07.2004
P10_R6_Nr11_Nr11a
Gigołła
Janina
1915
23.11.1986
P10_R6_Nr11_Nr11a
Gigołła
Piotr
1906
12.06.1996
P10_R2_Nr17
Gomółkiewicz
Zofia
1909
2000
P10_R11_Nr13
Grabda
Julia
1903
27.08.1987
P10_R5_Nr18
Grachel
Helena
1902
1986
P10_R8_Nr17
Grajnert
Jerzy
P10_R12_Nr3
Grela
Zygmunt
1931
18.12.1987
P10_R4_Nr2_Nr2a
Grossman
Alicja
1913
20.12.1988
P10_R4_Nr2_Nr2a
Grossman
Arkadiusz
1913
06.11.1986
P10_R6_Nr20
Grudzień
Stefan
1926
20.12.1986
P10_R5_Nr8
Guzina
Walentyna
1923
12.10.1986
P10_R12_Nr17
Gąsior
Władysław
1912
22.10.1987
P10_R3_Nr4
Gędek
Władysław
1922
10.08.1986
P10_R3_Nr8_Nr9
Głowaccy
Jadwiga
1920
29.06.1998
P10_R3_Nr8_Nr9
Głowaccy
Stanisław
1924
11.02.2000
P10_R3_Nr10_Nr10a
Głowacka
Stanisława
1898
1986
P10_R6_Nr22
Hajda
Helena
1926
28.12.1986
P10_R3_Nr12
Hajduk
Jadwiga
1913
03.08.1986
P10_R13_Nr6
Hołodniak
Halina
1940
17.11.1987
P10_R5_Nr2
Hutyra
Julian
1924
02.01.1987
P10_R11_Nr10
Illeszczyn
Ludwik
1921
20.08.1987
P10_R13_Nr10
Iwańska
Anna
1941
2003
P10_R2_Nr16
Jabłonka
Jadwiga
1903
1986
P10_R11_Nr5
Jabłońska
Lucyna
1932
22.09.1907
P10_R8_Nr6
Jabłoński
Władysław
1928
02.05.1987
P10_R4_Nr9_Nr9a
Janas
Antoni
1900
23.09.1952
P10_R4_Nr9_Nr9a
Janas
Julia
1906
23.09.1986
P10_R1_Nr11
Jarząbek
Janina
1916
20.12.2002
P10_R1_Nr7
Jasienko
Barbara
1927
25.11.2002
P10_R3_Nr6
Kafara
Magdalena
1909
30.07.1986
P10_R13_Nr16
Kalinowski
Marek
1913
19.12.1987
P10_R9_Nr20
Kamiński
Wojciech
1948
18.06.1987
P10_R10_Nr10
Kapral
Bronisława
1899
23.05.1987
P10_R9_Nr12_Nr12a
Karasek
Helena
1905
01.02.1988
P10_R9_Nr12_Nr12a
Karasek
Józef
1909
10.04.1987
P10_R10_Nr20
Karasiewicz
Maksymilian
1896
25.07.1987
P10_R13_Nr23_Nr23a
Karnas
Florian
1919
20.01.1988
P10_R13_Nr23_Nr23a
Karnas
Stanisława
1923
16.07.1987
P10_R11_Nr15
Karpiak
Jan
1921
05.09.1987
P10_R7_Nr2
Kaszpruk
Jan
1927
07.09.1997
P10_R6_Nr23
Katyński
Józef
1921
26.12.1986
P10_R8_Nr14
Kielar
Mieczysław
1935
17.03.1987
P10_R10_Nr12
Klecuń
Alina
1897
30.05.1987
P10_R10_Nr12
Klecuń
Stanisław
1900
03.1944
P10_R1_Nr9
Kolasa
Jan
1938
03.12.2002
P10_R12_Nr5
Konieczny
Franciszek
1939
15.11.1987
P10_R4_Nr8_Nr8a
Kopankiewicz
Janina
1905
06.04.1988
P10_R4_Nr8_Nr8a
Kopankiewicz
Józef
1901
20.09.1986
P10_R13_Nr1_Nr2
Koronkiewicz
Czesław
1925
1991
P10_R13_Nr22
Kosmowska
Maria
1906
29.12.1987
P10_R9_Nr7
Kostowicz
Józefa
1916
21.04.1987
P10_R11_Nr3
Kotlarczyk
Janina
1911
24.10.1987
P10_R9_Nr13
Kowalski
Stanisław
1922
18.04.1987
P10_R10_Nr25
Kowalski
Tadeusz
1926
1987
P10_R8_Nr13
Kołodziejczak
Marek
1958
13.03.1987
P10_R6_Nr4
Kołodziejczyk
Wacław
1927
20.01.1987
P10_R10_Nr19
Kołosionek
Waldemar
1954
20.07.1987
P10_R2_Nr13
Kożuchowski
Czesław
1921
18.06.1986
P10_R4_Nr4
Krawczyk
Mieczysław
1934
04.10.1986
P10_R2_Nr15_Nr15a
Krawiec
Bronisława
1910
19.12.2003
P10_R2_Nr15_Nr15a
Krawiec
Józef
1908
28.06.1986
P10_R12_Nr23
Kruczala
Stanisława
1923
22.10.1987
P10_R9_Nr8_Nr9
Krysiak
Barbara
1909
21.04.1987
P10_R9_Nr8_Nr9
Krysiak
Michał
1903
01.07.1989
P10_R11_Nr8
Krzywania
Bronisław
1909
11.08.1987
P10_R11_Nr9
Krzywania
Zofia
1915
11.11.2001
P10_R15_Nr4
Król
Janina
P10_R8_Nr9
Kubiszyn
Adam
1944
28.02.1987
P10_R5_Nr21_Nr21a
Kujawscy
Bolesław
1921
13.12.1986
P10_R5_Nr21_Nr21a
Kujawscy
Maria
1904
07.01.1989
P10_R5_Nr14
Kuszelewska
Czesława
1909
1992
P10_R13_Nr10
Kwapiszewscy
Maria
1904
1987
P10_R13_Nr10
Kwapiszewscy
Ryszard
1932
2003
P10_R8_Nr20
Kłujszo
Bronisław
1901
08.04.1987
P10_R8_Nr21
Kłujzo
Jadwiga
1914
26.09.1995
P10_R10_Nr16
Lach
Piotr
P10_R7_Nr20
Laskowski
Mieczysław
1935
04.02.1987
P10_R6_Nr16
Laszcz
Stanisław
1928
08.12.1992
P10_R5_Nr12
Lebezińska
Karolina
1906
1987
P10_R8_Nr1
Lenart
Tadeusz
1938
16.04.1999
P10_R2_Nr1_Nr2
Lesiak
Aniela
1912
25.05.1996
P10_R2_Nr1_Nr2
Lesiak
Stefan
1901
02.07.1986
P10_R9_Nr14_Nr14a
Liniowska
Anastazja
1909
31.10.1990
P10_R9_Nr14_Nr14a
Liniowska
Henryk
1910
04.1987
P10_R7_Nr15_Nr16
Lisowscy
Albin
1933
10.06.1961
P10_R7_Nr15_Nr16
Lisowscy
Anna
1936
P10_R7_Nr15_Nr16
Lisowscy
Julian
1899
07.10.1991
P10_R7_Nr15_Nr16
Lisowscy
Leopold
1926
P10_R7_Nr15_Nr16
Lisowscy
Maria
1897
15.01.1987
P10_R13_Nr19_Nr19a
Madej
Kazimiera
1917
07.01.1988
P10_R13_Nr19_Nr19a
Madej
Walenty
1914
27.12.1987
P10_R2_Nr6
Maj
Kazimierz
1928
25.05.1986
P10_R15_Nr5
Majda
Józef
1920
2002
P10_R13_Nr12
Majewski
Albin
1929
01.12.1987
P10_R6_Nr6
Maluga
Ludwik
1913
1986
P10_R12_Nr6
Maniewski
Mieczysław
1924
1987
P10_R8_Nr15
Matuszczak
Jan
1929
22.03.1987
P10_R3_Nr16_Nr16a
Matwijewicz
Wilhelm
1924
25.08.1986
P10_R6_Nr2
Mazur
Janusz
1952
18.021987
P10_R6_Nr14
Mazur
Ludwik
1931
05.12.1986
P10_R1_Nr14
Mazurczak
Zygmunt
1923
20.12.2002
P10_R6_Nr1
Mazurowie
Kazimierz
1914
21.08.2003
P10_R6_Nr1
Mazurowie
Tekla
1925
09.02.1996
P10_R3_Nr5
Medyński
Witold
1922
06.08.1986
P10_R2_Nr11
Milej
Helena
1915
15.08.1986
P10_R2_Nr21
Milej
Mieczysław
1923
31.08.1989
P10_R10_Nr3
Misztal
Helena
1902
16.01.1992
P10_R10_Nr3
Misztal
Stefan
1901
20.09.1987
P10_R9_Nr2_Nr2a
Mitis
Elżbieta
1919
29.10.1987
P10_R9_Nr2_Nr2a
Mitis
Włodzimierz
1915
06.09.1987
P10_R4_Nr3
Morasiewicz
Wiesław
1921
1986
P10_R9_Nr19
Mrozek
Emilia
1936
17.05.1987
P10_R9_Nr19
Mrozek
Ryszard
1935
04.03.2003
P10_R10_Nr21
Musialik
Adamina
1921
28.07.1987
P10_R7_Nr8_Nr9
Musiejowscy
Julia
1916
01.07.2002
P10_R7_Nr8_Nr9
Musiejowscy
Józef
1918
03.01.1987
P10_R5_Nr6
Mączyńska
Stanisława
1930
13.11.1986
P10_R10_Nr8
NN
P10_R4_Nr17
NN
P10_R6_Nr15
NN
P10_R9_Nr16
Narwojsz
Michalina
1897
28.04.1987
P10_R8_Nr19
Neugebauer
Andrzej
1935
07.04.1987
P10_R3_Nr7
Nita
Stanisława
1924
28.07.1986
P10_R10_Nr2
Noculak
Franciszka
1898
04.03.1988
P10_R1_Nr1
Nogaj
Jerzy
1932
06.09.2002
P10_R12_Nr24
Nowak
Ireneusz
1928
12.11.1987
P10_R5_Nr4
Nowak
Zygmunt
1924
21.12.1986
P10_R5_Nr9
Nowakowska
Stanisława
1908
12.10.1986
P10_R3_Nr19
Nowakowski
Jan
1921
18.09.1986
P10_R15_Nr6
Oparka
Alfons
1906
1986
P10_R15_Nr6
Oparka
Gertruda
1902
1993
P10_R5_Nr7_Nr7a
Osman
Stanisława
1906
28.05.1988
P10_R5_Nr7_Nr7a
Osman
Zygmunt
1910
12.10.1986
P10_R6_Nr3
Owczarek
Adam
1926
11.02.1987
P10_R5_Nr1
Owczarek
Włodzimierz
1954
28.02.1994
P10_R12_Nr21
Paprocki
Władysław
1919
11.10.1987
P10_R7_Nr22
Pasierbscy
Filomena
1904
1987
P10_R7_Nr22
Pasierbscy
Kazimierz
1904
1965
P10_R8_Nr4
Pasierski
Marceli
1920
06.08.1987
P10_R13_Nr13
Paska
Stanisław
1931
21.11.1987
P10_R15_Nr4
Pelc
Julian
P10_R8_Nr5
Pepłońska
Halina
P10_R3_Nr2
Peterko
Bronisława
1906
07.10.1986
P10_R11_Nr20
Petrus
Władysław
1909
30.04.1990
P10_R9_Nr18
Pietraszkiewicz
Józef
1912
02.06.2004
P10_R9_Nr18
Pietraszkiewicz
Stefania
1905
17.05.1987
P10_R11_Nr17
Piniasz
Bolesław
1925
16.09.1987
P10_R8_Nr18
Piotrowscy
Andrzej
1912
29.03.1987
P10_R8_Nr18
Piotrowscy
Stanisława
1919
04.08.2004
P10_R13_Nr9
Piotrowska
Krystyna
1922
24.11.1987
P10_R6_Nr10
Plato
Maria
1909
17.11.1986
P10_R7_Nr11
Podlaska
Stanisława
1920
01.11.1999
P10_R7_Nr10
Podlaski
Stanisław
1910
1987
P10_R3_Nr13_Nr14
Popiołek
Janina
P10_R3_Nr13_Nr14
Popiołek
Jerzy
P10_R9_Nr15
Praxmajer
Wilhelmina
1897
25.04.1987
P10_R7_Nr13
Pretsch
Bronisława
1912
13.01.1987
P10_R7_Nr12
Pretsch
Karol
1910
20.02.1994
P10_R3_Nr15
Proszowski
Marian
1916
20.08.1986
P10_R4_Nr15
Pucek
Helena
1901
08.10.1986
P10_R1_Nr4
Purzycka
Emilia
1939
24.09.2002
P10_R10_Nr13
Półrolczy
Tadeusz
P10_R11_Nr25
Quack
Rilian
1954
18.05.2003
P10_R11_Nr25
Quack-Kwak
Gerard
1934
11.10.1987
P10_R10_Nr5
R
P10_R10_Nr6
R
P10_R11_Nr11
R
P10_R12_Nr11
R
P10_R12_Nr14
R
P10_R8_Nr16
R
P10_R8_Nr22
R
P10_R9_Nr17
R
P10_R10_Nr17
Rerych
Stanisława
P10_R9_Nr3
Robak
Zofia
1930
02.09.1987
P10_R13_Nr17
Rogula
Janina
1909
20.12.1987
P10_R13_Nr21
Rogula
Stanisław
1929
18.07.1994
P10_R8_Nr10_Nr11
Ruccy
Andrzej
1941
14.02.2001
P10_R8_Nr10_Nr11
Ruccy
Izabela
1916
04.03.1987
P10_R8_Nr10_Nr11
Ruccy
Roman
1912
15.09.1991
P10_R6_Nr21
Rudnicka
Stanisława
1904
22.12.1986
P10_R7_Nr18
Ryl
Paulina
1908
19.01.1987
P10_R13_Nr9
Różycki
Mieczysław
1923
10.03.1991
P10_R5_Nr20
Saladra
Janina
1901
12.12.1986
P10_R15_Nr5
Samsonowicz
Stefania
1897
1989
P10_R7_Nr17
Sapich
Wiesław
1954
16.01.1987
P10_R2_Nr12
Schab
Adam
1900
18.06.1986
P10_R4_Nr7_Nr7a
Sieńko
Janina
1945
07.06.1991
P10_R4_Nr7_Nr7a
Sieńko
Stanisław
1909
11.09.1986
P10_R10_Nr15
Siwiński
Władysław
1916
22.06.1987
P10_R2_Nr9
Skup
Marianna
1892
1980
P10_R11_Nr1
Smolarska
Stanisława
1931
06.11.2002
P10_R11_Nr2
Smolarski
Józef
1921
21.01.1988
P10_R4_Nr6_Nr6a
Sopotniccy
Bronisław
1913
08.09.1986
P10_R4_Nr6_Nr6a
Sopotniccy
Eugenia
1903
08.10.1998
P10_R6_Nr9
Sorzyńscy
Andrzej
1951
24.01.2004
P10_R6_Nr9
Sorzyńscy
Kazimiera
1924
P10_R6_Nr9
Sorzyńscy
Władysław
1925
11.11.1986
P10_R9_Nr5
Sozańska
Irena
1908
06.05.1987
P10_R8_Nr8_Nr8a
Spodziejowie
Helena
1920
22.02.1987
P10_R8_Nr8_Nr8a
Spodziejowie
Szczepan
1914
04.05.1989
P10_R11_Nr24
Stambuła
Stefan
1923
09.10.1987
P10_R2_Nr14
Steczkowski
Ryszard
1928
20.06.1986
P10_R10_Nr11
Stopińska
Jadwiga
1942
1987
P10_R12_Nr18
Szczurowski
Zdzisław
1930
12.10.1987
P10_R13_Nr21
Szewc
Regina
1921
25.05.2001
P10_R11_Nr14
Szmagała
Kazimiera
1923
30.08.1987
P10_R1_Nr12
Szmak
Eugeniusz
1899
1945
P10_R1_Nr12
Szmak
Marek
1932
2003
P10_R1_Nr12
Szmak
Maria
Teresa
1903
P10_R5_Nr15
Szopiak
Andrzej
1919
1984
P10_R5_Nr16
Szopiak
Krystyna
1917
1986
P10_R9_Nr6
Szosta
Bronisława
1899
02.03.1987
P10_R8_Nr12
Szulgan
Michał
1923
12.03.1987
P10_R6_Nr17
Szuszczyński
Władysław
1947
10.12.1986
P10_R10_Nr9
Słaba
Stefania
1905
02.06.1987
P10_R11_Nr22
Słoboda
Emil
1903
24.10.1989
P10_R11_Nr23
Słoboda
Józefa
1906
05.10.1987
P10_R7_Nr7_Nr7a
Sługocka
Małgorzata
1922
31.12.1986
P10_R11_Nr4
Sługocka
Teresa
1938
18.05.1988
P10_R11_Nr12
Tomkiel
Tadeusz
1924
21.08.1987
P10_R3_Nr3
Traczyński
Mieczysław
1923
26.08.1986
P10_R8_Nr24
Trojanowski
Stanisław
1926
1987
P10_R3_Nr17_Nr17a
Turbański
Antoni
1921
26.08.1986
P10_R7_Nr5
Turkowska
Irena
1900
24.03.1987
P10_R3_Nr11
Turski
Edward
1935
16.07.1986
P10_R8_Nr5
Urbańska
Wanda
P10_R10_Nr1
W
P10_R10_Nr18
W
P10_R10_Nr7
W
P10_R11_Nr26
W
P10_R13_Nr5
W
P10_R15_Nr8
W
P10_R2_Nr8
W
P10_R3_Nr21
W
P10_R4_Nr1
W
P10_R4_Nr16
W
P10_R4_Nr18
W
P10_R4_Nr19
W
P10_R5_Nr11
W
P10_R5_Nr17a
W
P10_R6_Nr19
W
P10_R6_Nr7
W
P10_R6_Nr8
W
P10_R7_Nr1
W
P10_R7_Nr3
W
P10_R8_Nr1a
W
P10_R9_Nr1a
W
P10_R9_Nr21
W
P10_R9_Nr22
W
P10_R9_Nr4
W
P10_R1_Nr9
Walczak
Janina
1905
04.06.1986
P10_R7_Nr24
Wawer
Jadwiga
1927
06.01.2002
P10_R7_Nr23
Wawer
Tadeusz
1926
09.02.1987
P10_R10_Nr4
Wawrzyniak
Katarzyna
1909
12.09.1987
P10_R2_Nr10
Wierzbicka
Konstancja
1899
15.06.1986
P10_R13_Nr18
Wirkowska
Regina
1928
21.12.1987
P10_R15_Nr6
Witek
Albin
1901
1987
P10_R15_Nr12
Wiśniewski
Marek
1966
13.07.1991
P10_R15_Nr3
Wodecki
Marian
1909
18.01.1986
P10_R10_Nr22_Nr23
Wojtyszyn
Marian
1921
03.08.1987
P10_R10_Nr22_Nr23
Wojtyszyn
Regina
1925
09.08.1990
P10_R12_Nr2
Wolańska-Zielińska
Bronisława
1912
25.12.1987
P10_R12_Nr19
Wolski
Jerzy
1932
18.10.1987
P10_R7_Nr7_Nr7a
Workowska
Stanisława
1910
27.03.1989
P10_R3_Nr20_Nr20a
Wozińscy
Jadwiga
1934
18.05.1987
P10_R3_Nr20_Nr20a
Wozińscy
Jan
1931
24.09.1986
P10_R1_Nr3
Wołek
Tadeusz
1927
08.09.2002
P10_R15_Nr7
Wysocki
Jan
1908
25.05.1998
P10_R2_Nr19
Wójcik
Jadwiga
1922
10.07.1986
P10_R2_Nr18
Wójcik
Jan
1920
20.11.1990
P10_R2_Nr20
Wójcik
Marek
1947
09.01.1989
P10_R11_Nr19
Węgrzynowicz
Maria
1895
1987
P10_R13_Nr14
Węsierski
Jan
1914
12.12.1987
P10_R5_Nr5
Włodarczyk
Józef
1930
1986
P10_R12_Nr10
Zachariasz
Józef
1930
31.10.1987
P10_R13_Nr4
Zagożdżon
Antoni
1930
1987
P10_R4_Nr2_Nr2a
Zagórska
Bogusława
1916
15.09.2000
P10_R11_Nr7
Zakrzewska
Maria
1898
1987
P10_R12_Nr12_Nr12a
Zalewski
Zygmunt
1925
28.10.1987
P10_R11_Nr18
Zawerbny
Ryszard
1939
21.09.1987
P10_R2_Nr4
Ziober
Janina
1918
02.06.1986
P10_R5_Nr19
Zygadło
Henryka
1915
28.11.1986
P10_R13_Nr11
Złąkiewicz
Danuta
1915
18.12.1987
P10_R4_Nr13
_selfk
Wacław
1919
1986
P10_R3_Nr1
Łabuda
Stanisław
1919
14.01.1990
P10_R6_Nr13
Łaszcz
Zofia
1903
28.11.1986
P10_R15_Nr7
Łazuko
Anna
1886
17.11.1971
P10_R15_Nr7
Łazuko
Antoni
1914
21.09.1991
P10_R15_Nr7
Łazuko
Jadwiga
1913
25.11.1998
P10_R13_Nr15
Łuka
Krystyna
1943
18.12.1987
P10_R15_Nr9
Łuszpińscy
Franciszek
1893
1987
P10_R15_Nr9
Łuszpińscy
Janina
1933
1996
P10_R15_Nr9
Łuszpińscy
Józef
1888
1978
P10_R15_Nr9
Łuszpińscy
Maria
1898
1989
P10_R15_Nr9
Łuszpińscy
Władysław
1896
1983
P10_R12_Nr16
Święch
Anna
1924
1987
:
POMOC
: :
ZGŁASZANIE UWAG
: :
STATYSTYKI
: :
FORUM
:
Copyright
cmentarze24.pl | KiM-IP
© 2011
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny we Wrocławiu, ul. Monte Cassino 68, 51-681 Wrocław